Способи оплати

Оплата через інтернет

1.) Оплата через сайт ПРИВАТ 24 (натисніть на назві щоб зайти на сайт оплати)

а.) При вході в нову версію Приват 24 з комп’ютера, в лівій колонці виберіть пункт “Платежі” і у випадному меню виберіть пункт “Інтернет і ТБ”. У розділі, що відкрився, в рядку пошуку введіть ім’я “Expertnet” англійськими символами і виберіть знайдену однойменну компанію “ExpertNet Інтернет”. Після вибору відкриється наступне діалогове вікно, де треба ввести ваш UID користувача (який ви можете подивитися в особистому кабінеті або в договорі, а якщо не можете знайти договір подзвоніть або напишіть в Viber нашому менеджерові по роботі з клієнтами +380501787034, також по інших номерах телефонам в контактах).

У старій версії сайту Приват24 заходимо в розділ “Мої платежі” і у вікні, в рядку пошуку “Створити новий платіж” введіть ім’я “Expertnet” англійськими символами і виберіть знайдену однойменну компанію “ExpertNet Інтернет”. а далі як описано вище.

б.) При вході в нову версію Приват 24 з телефону, нижче виберіть пункт “Платежи” (помаранчеве коло з символом “гривні”). У розділі, що відкрився, в рядку пошуку введіть ім’я “Expertnet” англійськими символами і виберіть знайдену однойменну компанію “ExpertNet Інтернет”. А далі аналогічно як описано оплата з комп’ютера.

в.) Оплата за допомогою терміналів прийому платежів “Приват 24”.

Платежі робляться за аналогічним сценарієм як і на сайті приват 24.

2.) Через платіжну систему EASYPAY (натисніть на назві щоб зайти на сайт оплати)

На сторінці в пошуку задайте параметр «Експертнет» після чого сайт покаже результат пошуку «Expert-Net» і вам слід вибрати його. У вікні, введіть код ID користувача (який ви можете подивитися в особистому кабінеті або в договорі, а якщо не можете знайти договір зателефонуйте або напишіть в Viber нашого менеджера по роботі з клієнтами +380501787034, також за іншими номерами телефонів в контактах) і суму платежу . При введення вашого UID на сайті EASYPAY необхідно доповнити нулями зліва, щоб в сумі було п’ять символів. При виконанні платежів необхідно враховувати, що система додатково нараховує оплату за надані послуги.

3.) Оплата через термінали оплати EASYPAY

Адреси розміщення терміналів можна побачити на сайті компанії

оплата в терміналах проводиться аналогічна як на сайті

4.) Оплата через термінали оплати «GlobalMoney»

оплата в терміналах проводиться аналогічна як в терміналах оплати і сайту «EasyPay»

5.) Оплата через сайт і термінали оплати «City24» (натисніть на назві щоб зайти на сайт оплати)

оплата в терміналах проводиться аналогічна як в терміналах оплати і сайту «EasyPay»