Підключення у с. Перемога, Броварський р-он, Київська обл.

Надаємо доступ до глобальної мережі інтернет високошвидкісними оптоволоконними мережами до 1Gb. Підключення проводимо по всіх вулицях у селі Перемога, Броварського району, Київської обл.

Строки підключення варіюють від 3 днів. Вартість абонентської плати ви зможете переглянути у розділі «Тарифи». Вартість підключення варіює від складності робіт, що виконуються. Мінімальну вартість вказано під таблицею вартості тарифів абонентської плати.

При підключенні необхідно визначити місце, де буде встановлюватися вхідне обладнання (медіаконвертер або клієнтський PON блок) і Wifi роутер для бездротової роздачі інтернет. Найкраще встановлювати по центру будинку, щоб рівномірно розподілити поширення радіосигналу від WiFi роутера по всьому будинку. Розміщувати краще осторонь мікрохвильової печі та радіо телефонів, ці пристрої можуть створювати сильні перешкоди, що призводить до тимчасового або періодичного пропадання інтернет зв’язку між пристроями і WiFi роутером.

Якщо у вас вдома є другий поверх, де також потрібен інтернет доступ, тоді рекомендуємо розміщувати WiFi роутер біля сходів на другий поверх, хоча це не гарантує повного покриття сигналу вайфай на другому поверсі. Для повного покриття вайфай сигналом на другому поверсі рекомендуємо ставити другий Wi-Fi роутер і зв’язок між першим і другим Wi-Fi роутерами проводити кабелем. Перший та другий роутер рекомендуємо брати однакові з підтримкою функції «Mesh». Ця функція організовує безшовний інтернет, тобто вам не доведеться перемикати Wifi станції в телефоні при переході з однієї зони покриття WiFi роутера в іншу зону покриття, це буде відбуватися автоматично.